E RËNDË, tentoi t’i japë fund jetës, kuksiani i vë zjarrin shtëpisë

Publikuar tek: aktualitet, më 06:24 12-04-2018 E RËNDË, tentoi t’i japë fund jetës, kuksiani i vë zjarrin shtëpisë Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kukës.

Një 44-vjeçar me inicialet P.D ka tentuar t’i japë fund jetës duke i vënë zjarrin banesës së tij. Mësohet nga familjarët se 44-vjeçari kishte probleme të rënda psikologjike dhe se ka pësuar dëmtime për shkak të djegies. Sakaq, është duke marrë mjekim dhe ndodhet nën vëzhgimin intensiv të mjekëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Surprizat e motit, MËSONI si do të jetë ditën e sotme
Dhunohet nga gruaja BIZNESMENI shqiptar, shpërthen NË TË QARA në emision »
Article Logic
Execution time: 0.011000156402588
array(1) { ["section"]=> string(72) "e-rende-tentoi-t-i-jape-fund-jetes-kuksiani-i-ve-zjarrin-shtepise-116570" }