E rëndë/Torturohet dhe grabitet kambisti, vajza hidhet nga dritarja

Publikuar tek: aktualitet, më 13:13 02-03-2018 E rëndë/Torturohet dhe grabitet kambisti, vajza hidhet nga dritarja

Një grabitje është shënuar ne qytetin e Delvinës.  

Persona te maskuar kanë hyrë në banesën e një kambisti, të cilin fillimisht e kanë lidhur dhe torturuar duke e detyruar atë të tregojë vendin ku fshihte paratë.

Autorët ia kanë arritur qëllimit dhe kanë mundur te marrin nje shume të madhe parashë nga kambisti Muslim Osmani 70 vjeç. Ndërkohë, sioas policisë e bija e kambistit ka mundur të shpëtojë pasi është hedhur nga dritarja e ballkonit dhe është larguar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja kush janë tre GRABITËSIT E TMERRSHËM që terrorizuan Fierin dhe plagosën me armë 2 persona, POLICIA JEP DETAJE
Ulërima dhe terror, dashmitarët rrëfejnë tmerrin gjatë grabitjes së exchange, dy persona u plagosën (video) »
Article Logic
Execution time: 0.010775804519653
array(1) { ["section"]=> string(73) "e-rende-torturohet-dhe-grabitet-kambisti-vajza-hidhet-nga-dritarja-111993" }