E RËNDË, vetëvritet djali 16-vjeçar i aktorit të famshëm

Publikuar tek: bota, më 14:36 11-05-2018 E RËNDË, vetëvritet djali 16-vjeçar i aktorit të famshëm David Labrava me djalin dhe bashkeshorten

Aktori i famshëm, David Labrava ka konfirmuar lajmin se djali i tij Tycho Spelis Chiusano, ishte vetëvrarë.

“Asnjëherë nuk e mendoja se do të postoja këtë. Ky është djali im Tycho. Ai vrau veten disa ditë më parë në moshën 16- vjeçare. Ai vuante nga një depresion që ne nuk mundëm ta kuptonim sepse ai dukej një fëmijë i lumtur. Komunikoni me të dashurit tuaj. Mbajini afër… Unë jam zemërthyer”, shkruan aktori 55 vjeçar, në postimin e tij në Instagram.

Davidi shpërndau disa foto me djalin e tij, kur ai ishte më i vogël.

123.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01319694519043
array(1) { ["section"]=> string(62) "e-rende-vetevritet-djali-16-vjecar-i-aktorit-te-famshem-120383" }