E RËNDË/ Vetëvritet me armë zjarri 33 vjeçarja në Tiranë, në hetim 4 të afërm për fshehjen e armës

Publikuar tek: aktualitet, më 21:12 26-10-2020 E RËNDË/ Vetëvritet me armë zjarri 33 vjeçarja në Tiranë, në hetim 4 të afërm për fshehjen e armës Ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku 33 vjeçarja M.H i ka dhënë fund jetës së saj me armë zjarri.

Ndërkohë policia ka proceduar 4 persona që kanë fshehur armën dhe provat, nd%rsa dyshohet se 33 vjeçarja ka qenë në gjendje të rënduar psikologjike.

Të proceduarit janë; Xh.L., 26 vjeçe, S.H., 57 vjeçe, E.L., 32 vjeç dhe D.G., 56 vjeç. 

Vijon…

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Jahtit të braktisur në Patok i gjendet pronari, francezi deklaron: Është i imi, ndalova të takoja disa shokë, por...
Përzgjedhja e kandidatëve për deputet në PD, Nishani: Skualifikimi u bazua në këto kritere »
Article Logic
Execution time: 0.010922908782959
array(1) { ["section"]=> string(103) "e-rende-vetevritet-me-arme-zjarri-33-vjecarja-ne-tirane-ne-hetim-4-te-aferm-per-fshehjen-e-armes-225270" }