E rëndë, vetëvritet me kallashnikov 48-vjeçari nga Poliçani

Publikuar tek: aktualitet, më 13:12 08-04-2020 E rëndë, vetëvritet me kallashnikov 48-vjeçari nga Poliçani Ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Poliçanit.

Një 48-vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvrarë me armë zjarri kallashnikov në banesën e tij.

Bëhet me dije se është vetëvrarë Ylber Spahiu, i cili është gjetur në banesë pa shenja jete.

Këtë akt të rëndë viktima e ka ndërmarrë në kushtë të rënduara psikologjike.

Trupi i pajetë i tij u përcoll në morgun e Spitalit Rajonal Berat.

Mësohet se kanë qenë komshinjtë ata që kanë lajmëruar policinë pasi kanë dëgjuar krismat në banesën e të ndjerit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Anulohet takimi i majit midis BE-së dhe Ballkanit Perëndimor, shkak koronavirusi
Digjet një sipërfaqe pyjore në Zvërnec, dyshohet e qëllimshme »
Article Logic
Execution time: 0.010102987289429
array(1) { ["section"]=> string(65) "e-rende-vetevritet-me-kallashnikov-48-vjecari-nga-policani-201864" }