E rëndë, zhduken në Tiranë 2 fëmijë amerikanë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:06 01-06-2017 E rëndë, zhduken në Tiranë 2 fëmijë amerikanë ilustruese

Dy fëmijë amerikanë janë zhdukur prej dy ditësh në Tiranë.

Mësohet se  fëmijët janë me probleme mendore. Policia bën me dije se bëhet fjalë për 17 vjeçarin Tadgh Baeiley Kay. Kay është 1.80 cm i gjatë dhe në momentin e zhdukjes ka qenë i veshur me këpucë kafe dhe bluzë me jakë ngjyrëkali.

Po ashtu është zhdukur dhe Tavish, 14 vjeç, 1.50 metra i gjatë i veshur me xhinse blu. Fëmijët për herë të fundit janë parë te “Kodra e Diellit’.

 Policia po vijon hetimet për gjetjen e fëmijëve. /Newsbomb.al/  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dita Ndërkombëtare e Fëmijëve, qytetarët apel partive politike: Mos përdorni fëmijët në fushata elektorale, artikuloni problemet e tyre
Tentuan të hedhin në erë me tritol dy persona, njëri biznesmen, kush janë autorët përgjegjës (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.011008024215698
array(1) { ["section"]=> string(50) "e-rende-zhduken-ne-tirane-2-femije-amerikane-80788" }