E RËNDËSISHME/ Rruga e Kombit bëhet me pagesë, ja sa do paguani nëse doni të udhëtoni

Publikuar tek: aktualitet, më 08:09 24-03-2018 E RËNDËSISHME/ Rruga e Kombit bëhet me pagesë, ja sa do paguani nëse doni të udhëtoni Rruga e Kombit

Një lajm i rëndësishëm vjen për gjithë përdoruesit e Rrugës së Kombit.

Tashmë, në afërsi të tunelit të Kalimashit do të ketë një “postbllok”, ku të gjitha ata që duan të udhëtojnë do të paguajnë një tarfië e cila është 5 euro (Vajtje-ardhje 10 euro), shkruan sot Koha Ditore.

Pagesa në Rrugën e Kombit pritet të nisë në 25 mars. Numri i personave që kanë hyrë në Shqipëri gjatë janarit dhe shkurtit është 140.687, me një rritje prej 16.7% krahasuar me të njëjtën periudhë të vitit kaluar. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndodh në Tiranë/ Ndiqet nga policia i riu me BMW luksoze, habit policinë pasi ndalohet: Nuk ju pashë
Udhëtonte me prindërit me zetor, ja kush është i riu që humbi jetën në aksident (EMRI-FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011037111282349
array(1) { ["section"]=> string(90) "e-rendesishme-rruga-e-kombit-behet-me-pagese-ja-sa-do-paguani-nese-doni-te-udhetoni-114330" }