E rrahu dhe mbylli në garazh një person 4 vjet më parë, kapet nga policia i riu në Mallakastër (EMRI)

Publikuar tek: kulture-art, më 07:43 12-05-2017 E rrahu dhe mbylli në garazh një person 4 vjet më parë, kapet nga policia i riu në Mallakastër (EMRI)

Është vënë në pranga një person, pasi 4 vjet më parë kishte dhunuar dhe më pas e kishte mbyllur në një garazh një person.

Ngjarka ka ndodhur në 15 maj të 2013-ës në qytetin e Ballshit dhe këtë krim, Thomas Çela, 23 vjeç, banues në lagjen "8 Shkurti" e kishte kryer në bashkëpunim me A.H, (i cili është shpallur në kërkim nga policia.

Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Fier me vendimin e datës 09.05.2017, e ka denuar atë me 3 vjet burg për veprën penale “Heqje e paligjshme e lirisë”. 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026703119277954
array(1) { ["section"]=> string(104) "e-rrahu-dhe-mbylli-ne-garazh-nje-person-4-vjet-me-pare-kapet-nga-policia-i-riu-ne-mallakaster-emri-78357" }