E rrahu dhe qëlloi me pistoletë, ylli i BARCELONËS rrezikon 12 vite burg

Publikuar tek: sport, më 16:39 15-10-2018 E rrahu dhe qëlloi me pistoletë, ylli i BARCELONËS rrezikon 12 vite burg

Ylli i futbollit turk Arda Turan rrezikon të dënohet me 12 vjet heqje lirie.

Futbollisti sulmoi dhe dhunoi këngëtarin Berkay Sahin pasi ofendoi bashkëshorten e këngëtarit Ozlem Hada.

Turan hodhi poshtë pretendimet e policisë së Stambollit se ai kishte qëlluar me pistoletë në spitalin e Stambollit, ku po mjekohej Berkay.

Arda dhe Berkay ishin përballur me njëri-tjetrin në spital, ku këngëtari u shtrua për t’u mjekuar dhe 31- vjeçari me armë në dorë deklaroi: “Nuk e dija që ishte gruaja jote. Më vjen keq, më vrit!”

Tashmë, Turan duhet të përballet me drejtësinë turke, pasi rrezikon seriozisht lirinë e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031473875045776
array(1) { ["section"]=> string(78) "e-rrahu-dhe-qelloi-me-pistolete-ylli-i-barcelones-rrezikon-12-vite-burg-137924" }