E rrallë/ Daja kryebashkiak me LSI-në i dorëzon bashkinë nipit socialist

Publikuar tek: aktualitet, më 20:54 05-08-2019 E rrallë/ Daja kryebashkiak me LSI-në i dorëzon bashkinë nipit socialist Lefter Alla dhe Melaim Damzi

Një rast i rrallë ka ndodhur sot, kur në Bashkinë e Bulqizës kryebashkiaku i cili e la detyrën, Melaim Damzi nga radhët e LSI, i dorëzoi detyrën nipit të tij Lefter Allës nga radhët e PS-së i cili fitoi në zgjedhjet e 30 Qershorit.

Dajë e nip shtrënguan duart, ndërkohë që Damzi i ka vendosur shiritin e kryebashkiakut nipit të tij Lefter Allës.

Kryebashkiaku i sapoemëruar pas betimit ka deklaruar se në mandatin e tij do të jetë sa më  transparent dhe se do të mbajë të gjitha premtimet e tij të bëra gjatë fushatës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010607957839966
array(1) { ["section"]=> string(78) "e-rralle-daja-kryebashkiak-me-lsi-ne-i-dorezon-bashkine-nipit-socialist-174434" }