E rrallë, dy motra binjake por me ngjyra të ndryshme

Publikuar tek: aktualitet, më 17:46 25-01-2017 E rrallë, dy motra binjake por me ngjyra të ndryshme

Këto janë dy motrat binjake të cilat kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve, jo vetëm për bukurinë dhe ëmbëlsinë e tyre por dhe për ngjyrën që kanë.

Dy vogëlushet që sot janë 9 muajshe, kanë për prindër mamanë Meyer të bardhë dhe babanë Thomas Dean amerikano-afrikan.

Kalani ka ngjyrën e së ëmës ndërsa  motra Jarani të babait. Ky është një rast shumë i rrallë dhe siç thonë ekspertët ndodh 1 në 500 lindje binjakësh.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sekuestrohen 25 kg kanabis në Bari, pranga shoferit shqiptar
“2 milion dollarë”, Mark Frroku sherr me eksperten në gjyq për pasurinë e tij »
Article Logic
Execution time: 0.0096969604492188
array(1) { ["section"]=> string(57) "e-rralle-dy-motra-binjake-por-me-ngjyra-te-ndryshme-66652" }