E RRALLË: Kaprolli filmohet fare pranë Tiranës (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:45 27-09-2020 E RRALLË: Kaprolli filmohet fare pranë Tiranës (VIDEO)

Një kaproll është filmuar diku në malet pranë kryeqytetit.

Video e shkurtër e publikuar në rrjetet sociale, tregon atë që duket të jetë femra e një kaprolli, teksa kërcen në ajër. Personi që e ka filmuar ka vendosur të mos e tregojë vendin e saktë, nga frika se mund të vë në rrezik kaprollin për shkak të gjuetisë së paligjshme, raporton newsbomb.al

Në rrjetet sociale, disa prej komentuesve besojnë se është dhi e egër, por me gjasë bëhet fjalë për një kaproll.

Pamjet janë thjesht fantastike, dhe diçka e rrallë për faunën e Tiranës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011892795562744
array(1) { ["section"]=> string(58) "e-rralle-kaprolli-filmohet-fare-prane-tiranes-video-221879" }