E rrallë! Kush është shqiptarja që do intervistojë Princeshën e Kuvajtit

Publikuar tek: kulture-art, më 13:20 18-10-2018 E rrallë! Kush është shqiptarja që do intervistojë Princeshën e Kuvajtit

Gazetarja dhe psikologia e njohur Mirela Sula do të intervistojë Princeshën e Kuvajtit, njëherësh Kryetare e Këshillit të grave biznesmene arabe, Sheikha Hissah Saad Al-Sabah.

Lajmin e ka bërë me dije vetë Sula përmes një postimi në rrjetet sociale.

Gazetarja është pjesë e shoqatës Global Woman Club me qendër në Londër. Ndërsa siç shprehet Sula Princesha e Kuvajtit do të jetë mysafirja e veçantë në këtë shoqatë dhe e veçanta është pasi do të intervistohet nga një shqiptare.

“Princesha e Kuvajtit dhe Kryetare e Këshillit të grave të biznesit arabe do të jetë mysafirja jonë e veçantë këtë mbrëmje në Klubin Global të Gruas në Londër”, shkruan Sula në rrjetet sociale.

44246245_719763348381827_2465532968475557888_n.jpg

44228319_719763218381840_9100857733959122944_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030375957489014
array(1) { ["section"]=> string(78) "e-rralle-kush-eshte-shqiptarja-qe-do-intervistoje-princeshen-e-kuvajtit-138271" }