E rrallë, në mes të prillit, dëbora e merr 'shtruar' në Korçë

Publikuar tek: aktualitet, më 22:48 20-04-2017 E rrallë, në mes të prillit, dëbora e merr 'shtruar' në Korçë

Rreshjet e dëborës sapo kanë nisur në qytetin e Korçës.

Rënia e papritur e temperaturave gjatë javës që lamë pas ka rikthyer rreshjet e dëborës në shumë qytete në veri të vendit dhe jo vetëm. Së fundmi dëbora është rikthyer edhe në Korçë, diçka e rrallë për qytetin.

wetw34t4t4y4yuui.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndahet nga jeta mjeshtri i çiftelisë shqiptare Ndue Shyti
Përgjaket Vlora, 2 të vdekur dhe një i plagosur nga përplasja me armë »
Article Logic
Execution time: 0.010612010955811
array(1) { ["section"]=> string(63) "e-rralle-ne-mes-te-prillit-debora-e-merr-shtruar-ne-korce-75875" }