E rrallë për kohët e sotme, ja sa bukur festohet 1 Qershori në Vlorë (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 16:52 01-06-2015

Kjo video e festimeve të 1 Qershorit në Vlorë, na kthen pas në kohë, atëhere kur festat dhe mënyra e festimit të tyre kishin gjithnjë origjinalitetin dhe të bukurën brenda.

Vlora padyshim sot është kthyer në kryeqytetin e festimeve të fëmijëve dhe Qendra Kulturore e qytetit meriton urimet më të mira për këtë organizim kaq të rrallë e të bukur për kohët e sotme. Video ka ngjallur nostalgji dhe po shpërndahet në mënyrë masive edhe në rrjetet sociale, ndërkaq Vlora është lezetuar më shumë se kurrë nga këta fëmijë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.082312822341919
array(1) { ["section"]=> string(79) "e-rralle-per-kohet-e-sotme-ja-sa-bukur-festohet-1-qershori-ne-vlore-video-12411" }