E rrallë, prindër për herë të parë pas 15 vitesh, çifti kosovar u vendos binjakëve emrin Vjosa dhe Albin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:29 12-05-2020 E rrallë, prindër për herë të parë pas 15 vitesh, çifti kosovar u vendos binjakëve emrin Vjosa dhe Albin Foshnjat e sapolindura

Një çift nga Kosova të cilët janë bërë prindër për herë të parë pas 15 vitesh kanë vendosur që binjakëve t’u vënë emra të 2 personaliteteve politike mjaft të njohura.

Prindërit i kanë quajur foshnjat Albin Kurti dhe Vjosa Osmani. Këtë vendim ata e kanë marrë me idenë që fëmijët të bëhen si Albini dhe Vjosa.

“Pas 15 vitesh u bëra baba i një vajze e një djali dhe emrat jau lash ALBIN e VJOSA , ishalla bëhen si Albin Kurti e Vjosa Osmani. Qofshin me jetë të gjatë e të lumtur Vjosa e Albini”, ka shkruar babai i fëmijëve në ‘Facebook’.

bebet-386x350_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095119476318359
array(1) { ["section"]=> string(109) "e-rralle-prinder-per-here-te-pare-pas-15-vitesh-cifti-kosovar-u-vendos-binjakeve-emrin-vjosa-dhe-albin-206069" }