E rrallë, shihni çfarë gjendet brenda vezës (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 23:00 20-02-2017 E rrallë, shihni çfarë gjendet brenda vezës (VIDEO)

Në Britani të Madhe është filmuar momenti kur brenda një veze shumë të madhe, ka dalë edhe një tjetër më e vogël, fenomen që nuk ndodh shpesh.

Në videon e publikuar më poshtë, shihet teksa zonja e shtëpisë thyhen vezën, brenda saj ndodhet dhe një tjetër, ndonëse me lëvozhgë më të butë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nasa bën zbulimin e madh, konferencë urgjente për media. Ja përse bëhet fjalë
Stamboll, sulm me armë në kafene, disa të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.015012979507446
array(1) { ["section"]=> string(54) "e-rralle-shihni-cfare-gjendet-brenda-vezes-video-69372" }