E rrallë, shikoni ç’dorëzon ky qytetar në Policinë e Shkodrës, ngjarja e pazakontë dokumentohet

Publikuar tek: aktualitet, më 16:04 27-01-2017 E rrallë, shikoni ç’dorëzon ky qytetar në Policinë e Shkodrës, ngjarja e pazakontë dokumentohet

Një ngjarje e rrallë por që tashmë rezulton e dokumentuar në Policinë e Shkodrës.

Një qytetar ka dërguar në komisariat një shpend të plagosur dhe jo vetëm që situata është marrë me shumë seriozitet nga ana e punonjësve të policisë por këta të fundit edhe janë siguruar për strehim dhe përkujdesje ndaj shpendit.

NJOFTIMI I POLICISË:

Më datë 27.01.2017, shërbimet e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër, së bashku me “një qytetar të zonës së Kosmaçit, sollën pranë ambjenteve të Policisë, një shpend të plagosur, i gjetur nga qytetari.

Menjëherë nga ana jonë u njoftua Inspektoriati i Mjedisit Shtetëror dhe Pyjeve në Qarkun Shkodër, të cilët ofruan gadishmërinë, për strehim dhe përkujdesje të shpendit në fjalë.

U kryhen procedurat përkatëse dhe u plotësua proçes-verbali për rastin konkret”.

 

pa1.jpg

pa2.jpg

 pa3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fotoja e policëve që luanin bilardo e bënë xhiron e rrjetit, reagon ministri Tahiri
Rokadë e shefave të komisariateve në juglindje të vendit »
Article Logic
Execution time: 0.010890960693359
array(1) { ["section"]=> string(99) "e-rralle-shikoni-c-dorezon-ky-qytetar-ne-policine-e-shkodres-ngjarja-e-pazakonte-dokumentohet-66861" }