E rrallë, thyen vezën por ja çfarë gjen brenda saj (Video)

Publikuar tek: bota, më 17:26 27-02-2017 E rrallë, thyen vezën por ja çfarë gjen brenda saj (Video)

Një person ka thyer një vezë por ajo që ka gjetur brenda saj ka habitur me miliona njerëz.

Video e përhapur masivisht në internet tregon momentin kur ai thyen një vezë të madhe dhe nga brenda saj del një tjetër vezë më e vogël. Ai e thyen edhe vezën e vogël duke përfunduar me dy të verdha veze. Ndiqni pamjet:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kthen shtëpinë në dyqan kokaine dhe furnizon gjithë zonën, arrestohet 22-vjeçari (Emri)
Pamje shokuese, vogëlushin e përpijnë dallgët teksa luan (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0081241130828857
array(1) { ["section"]=> string(61) "e-rralle-thyen-vezen-por-ja-cfare-gjen-brenda-saj-video-70137" }