E RRALLË/ Turistët, gjejnë peshkaqenin 3 metra në breg të detit (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 15:08 16-06-2018 E RRALLË/ Turistët, gjejnë peshkaqenin 3 metra në breg të detit (FOTO) Turistet me peshkaqenin

Një grup turistësh kanë gjetur të ngordhur një peshkaqen në bregun e plazhit Bondi në Sidnej.

Krijesa 3 metra e gjatë u gjet nga turistët rreth orës 8 të mëngjesin.

I pari që kishte parë peshkaqenin ishte Chris Selby që kishte dalë për të bërë sërf.

“Ishte një peshkaqen i madh poshtë. Menduam se ishte më mirë ta nxjerrim jashtë. Ishte fantastike. Nuk ka shpesh gjëra të tilla në Bondi”, tha ai.

Rojet e plazhit e larguan nga plazhi dhe thanë se brenda trupit të tij kishte mbetur një grep. Besohet se një peshkatar është përpjekur për ta kapur por nuk ia ka dalë për shkak të peshës prej 200 kg.

Screenshot_8.jpg

Screenshot_9.jpg

Screenshot_10.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011583805084229
array(1) { ["section"]=> string(73) "e-rralle-turistet-gjejne-peshkaqenin-3-metra-ne-breg-te-detit-foto-124601" }