E RRALLË/ Zbulohet peshkaqeni që ecën (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 09:02 26-01-2020 E RRALLË/ Zbulohet peshkaqeni që ecën (VIDEO)

Katër specie të reja peshkaqenësh janë gjetur në Australi dhe Guinean e Re, të cilët përdorin pendët e tyre për të ecur.

Pamjet e kapura nga studiuesit tregojnë lëvizjen e peshkaqenit me anë të pendëve, në thellësi shumë të mëdha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020524978637695
array(1) { ["section"]=> string(49) "e-rralle-zbulohet-peshkaqeni-qe-ecen-video-193168" }