E rrezikshme, kjo grua rrëfen historinë e trishtë, kanceri i shfaqet gjatë shtatzanisë dhe e shëmton në fytyrë

Publikuar tek: bota, më 15:28 17-07-2017 E rrezikshme, kjo grua rrëfen historinë e trishtë, kanceri i shfaqet gjatë shtatzanisë dhe e shëmton në fytyrë

Kjo nënë tregon një detaj pikëllues gjatë kohës që ajo ishte shatzanë me dy fëmijët e saj, periudhën që i është dashur të luftojë me kancerin e lëkurës, që iu shkaktua nga ndryshimet homonale.

Bethany Greenway, 39 vjeç nga Austin, Texas, rrëfen një formë të rrallë të kancerit të lëkurës.

Sëmundja filloi me një vend të errët mbi ballin e saj kur ishte shtatzënë, e cila më pas u diagnostifikua nga mjekët.

Nëna e dy fëmijëve, e cila e mbulon shenjën me make-up dhe me një vetull  artificiale, shprehet: "Unë isha e befasuar nga diagnoza për shkak se nëna ime në moshën time ka pasur melanoma.

"Unë kam qenë e shëmtuar nga kanceri shkatërrues. Kam humbur gjysmën e muskujve mbi ballin tim dhe vetullën e majtë pothuajse tërësisht.

 

fghfghfghfghfgh.jpg

fghfghfghgfh.jpg

fghfghfghfgcvb.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I dashuri ka ditëlindjen, vajza i bën dhuratë testin e shtatzënisë, reagimi i tij do t’ju mahnisë (VIDEO VIRALE)
Doni të blini iphonët e fundit, do habiteni nga çmimet që janë ofruar »
Article Logic
Execution time: 0.011482954025269
array(1) { ["section"]=> string(114) "e-rrezikshme-kjo-grua-rrefen-historine-e-trishte-kanceri-i-shfaqet-gjate-shtatzanise-por-e-shemton-ne-fytyre-86437" }