E rrezikshme, shoferi bën “drift” në mes të kryqëzimit në Tiranë (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:37 15-10-2015

Një video ku dallohet një automjet tip “Benz” duke rrëshqitur gomat në mes të një kryqëzimi në Tiranë po qarkullon në internet.

Diçka që në pamje të parë ngjan si sport ekstrem por që mund të kthehet në rrezik serioz për makinat e tjera dhe kalimtarët. Automjeti futet në mes të kryqëzimit duke i prerë rrugën mejeteve të tjera ndërsa aty pranë shihet teksa kalon edhe një person me karrocë invalidi, dhe më pas nis të xhirojë gomat duke bërë drift.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident me vdekje, automjeti përplas motorrin
Vodhën 22 furgona në Tiranë, policia vë në pranga 3 persona »
Article Logic
Execution time: 0.011597156524658
array(1) { ["section"]=> string(73) "e-rrezikshme-shoferi-ben-drift-ne-mes-te-kryqezimit-ne-tirane-video-23214" }