E sfidoi për moshën, Rama i kthehet Cekës: O Neritan, mos bëj sikur të ka dalë gjarpri nga filxhani

Publikuar tek: aktualitet, më 17:03 16-06-2019 E sfidoi për moshën, Rama i kthehet Cekës: O Neritan, mos bëj sikur të ka dalë gjarpri nga filxhani

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur nga Pusteci, ish-ministrit të Jashtëm, Neritan Cekës.

Ku ky i fundit pas tërheqjen së deklaratës, ku mallkoi shqiptarët nëse shkojnë në votime, i shpalli një sfidë modeste Ramës.

Ceka e ftoi për ta sfiduar se edhe pse është 70 vjeç është i gatshëm të fitojë.

Ndërkohë Rama është shprehur se kishte qejf se kush zbret nga kati i dytë dhe jo kush hipën në katin e parë.

‘E patë Neritan Cekën kishte thënë që jam gati të bëj një garë me Edi Ramën kush ngjitet në katin e parë më shpejt, unë kisha qejf kush zbret nga kati i dytë. O Neritan, kishte bërë sikur i kishte dal gjarpri nga filxhani. Nuk është se çështja është e thjeshtë, po është një fortunë në filxhan’, tha Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03386116027832
array(1) { ["section"]=> string(103) "e-sfidoi-per-moshen-rama-i-kthehet-cekes-o-neritan-mos-bej-sikur-te-ka-dale-gjarpri-nga-filxhani-168450" }