E shau nga nëna, reagon futbollisti i Partizanit (Foto)

Publikuar tek: sport, më 21:07 09-08-2016 E shau nga nëna, reagon futbollisti i Partizanit (Foto)

Realdo Fili postoi një foto në instagramin e tij, ku shfaqej me dy lojtarë të Skënderbeut. Por shoku i tij i skuadrës, Agustin Torassa në një koment të tij e shan nga nëna lojtarin.

Pikërisht për këtë ka reaguar Fili, i cili ka sqaruar që gjithccka ka qenë një shaka mes shokësh dhe nuk ka lidhje ajo që shkruhet në media, raporton "Newsport".

"Jemi bashkëlojtarë, në të njëjtën kohë shokë edhe jashtë futbollit. Futbolli krijon miq që ngelen për gjithë jetën dhe Torassa është i tillë. Në lidhje me komentet në foto ju them që është një shaka mes shokëve dhe asgjë më shumë. Gazetat dhe gazetaret përfitojnë për të shkruar lajmin, prandaj mos besoni ccdo gje që lexoni", shkruan Fili në facebook-un e tij.

Screftg5555ot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016630172729492
array(1) { ["section"]=> string(58) "e-shau-nga-nena-reagon-futbollisti-i-partizanit-foto-49271" }