E shikojmë si gazetar në xhunglën e hashashit, por shihni surprizën që gruaja i rezervon gazetarit (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:28 03-09-2016 E shikojmë si gazetar në xhunglën e hashashit, por shihni surprizën që gruaja i rezervon gazetarit (FOTO)

Të gjithë kanë imazhin e një gazetari që fotografon e filmon brenda plantacioneve me hashash, apo është në gjurmimin e një krimi të rëndë; apo edhe në studio televizive duke folur hapur me emra…

Por jo, ditën e djeshme, për gazetarin që drejton emisionin “Xhungël” në News24, Artan Hoxha, nuk ka qenë një ditë në plantacione, por një mbrëmje në një vaskë të ngrohtë me petale trëndafili e shkumë.

Gazetari ka festuar 42 vjetorin e lindjes, dhe bashkëshortja e tij, i ka rezervuar një surprizë të këndshme me shampanjë, tortë, masazhe dhe relaks.

Dhe në fund, edhe Tanit i takon “një ditë e bardhë”. Stafi i newsbomb.al, bashkohet me urimet e kolegëve për ditëlindjen e Tan Hoxhës….

14080866_10155114840853765_683994408_n.jpg

14137890_10155114840868765_1459718515_n.jpg

14182455_10155114840873765_360636716_n.jpg

14248840_10155114840553765_2143522170_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031141996383667
array(1) { ["section"]=> string(103) "e-shikojme-si-gazetar-ne-xhunglen-e-hashashit-por-shihni-surprizen-qe-gruaja-i-rezervon-gazetarit-51745" }