'E shikon veten në pasqyrë moj', Aulona Musta i kthehet komentueses: Idiote ik ti...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:20 18-06-2019 'E shikon veten në pasqyrë moj', Aulona Musta i kthehet komentueses: Idiote ik ti...

Moderatorja e njohur Aulona Musta është një ndër personazhet më aktiv në rrjetet sociale që vazhdimisht publikon foto dhe video nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, Aulona ka ndarë disa foto ku shihet me rroba banjo teksa në sy bie trupi i saj i palestruar.

Mirëpo, njëra nga fanset i është kthyer keq Aulonës duke e quajtur debile në komente.

'Ik o debile se na çmende me këto foto idiote, e shikon veten në pasqyrë moj, i shkruan ndjekësja, ndërkohë që ajo nuk ka duruar dot ndaj ofendimeve dhe ka shpërthyer kundër saj.

'Idiote ik ti, se unë jam në shtëpinë time, ti ke ardhur e padëshiruar', shkruan Aulona.

 

Screenshot_8.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21466588973999
array(1) { ["section"]=> string(84) "e-shikon-veten-ne-pasqyre-moj-aulona-musta-i-kthehet-komentueses-idiote-ik-ti-168689" }