E shpalli në kërkim, deputeti i PS i "përvishet" ish-kolegut: Këta supaxhinj barkderrë zhgërryhen në llumin e idiotësive

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:51 25-09-2017 E shpalli në kërkim, deputeti i PS i

Disa ditë më parë ish-deputeti, Eduart Ndocaj publikoi një status në rrjetet sociale një foto ku i akuzonte deputetët e qarkut Lezhë për mungesën e tyre pranë halleve të qytetarëve të këtij qarku.

Por menjëherë nuk ka munguar përgjigja e njërit prej deputetëve të PS-së, Pjerin Ndreu. Po me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku Ndreu shfaqet duke takuar qytetarë, ai sulmon ashpër Ndocajn.

Pjerin Ndreu e cilëson atë si analfabetë dhe se ai bashkë me kolegët e tij vazhdon të qendrojë pranë qytetarëve.

Më poshtë replika e plotë e Pjerin Ndreut:

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015445947647095
array(1) { ["section"]=> string(122) "e-shpalli-ne-kerkim-deputeti-i-ps-i-pervishet-ish-kolegut-keta-supaxhinj-barkderre-zhgerryhen-ne-llumin-e-idiotesive-93627" }