E shtrirë në krevat me bikini dhe rrush në gojë, Miss Trejsi Sejdini i 'vë flakën' rrjetit me foton e fundit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:10 06-06-2020 E shtrirë në krevat me bikini dhe rrush në gojë, Miss Trejsi Sejdini i 'vë flakën' rrjetit me foton e fundit Trejsi Sejdini

Kjo vajzë është e "çmendur". Me fotot e fundit që ka publikuar në Instagram i ka vënë flakën gjithë rrjetit.

Miss Universe Albania 2018 është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë. Shpeshherë publikon foto dhe video sensuale, por këto të fundit janë thjesht "wow".

trej.JPG

E shtrirë në krevat me bikini ngjyrë pjepëri, me disa fruta në shtrat e me rrush në gojë, Trejsi i ka lënë vetëm pak vend imagjinatës së fansave.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097489356994629
array(1) { ["section"]=> string(111) "e-shtrire-ne-krevat-me-bikini-dhe-rrush-ne-goje-miss-trejsi-sejdini-i-ve-flaken-rrjetit-me-foto-e-fundit-209321" }