E shtruar në Infektiv prej 3 ditësh, Silva Bino tregon për gjendjen e saj shëndetësore

Publikuar tek: aktualitet, më 16:02 28-09-2020 E shtruar në Infektiv prej 3 ditësh, Silva Bino tregon për gjendjen e saj shëndetësore Silva Bino

Shefja e Shërbimit Epidemiologjik në ISHP, një nga zërat dhe fytyrat që jemi mësuar shpesh të hasim në ekrane, duke na mbajur të informuar për ecurinë e virusit dhe situatën në vendin tonë, prej ditësh rezulton e prekur nga Covid-19.

Bino është shtruar në spitalin Infektiv që ditën e premte, ndërsa sot ajo ka folur për mediat duke bërë me dije dhe gjendjen e saj shëndetësore.

Shefja e ISHP-së ka konfirmuar se është prekur nga koronavirusi, duke thënë se në përgjithësi është mirë dhe nuk po trajtohet me oksigjen.

Bino thotë se është e vetëdijshme se kua ka gabuar në masën e sigurisë, duke shtuar se për më gjatë do të flasë më vonë.

Lexo edhe: Infektohet me COVID shefja e Epidemiologjisë së ISHP, Silva BINO shtrohet te Infektivi

Lexo edhe: Silva Bino e shtruar te Infektivi me COVID, ministrja Manastirliu zbulon si është gjendja e saj

Lexo edhe: Silva Bino e prekur nga COVID, mjeku Brataj jep mesazhin: Koronavirusi ka marrë përmasa të mëdha pa kursyer as personelin mjekësor

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010670900344849
array(1) { ["section"]=> string(92) "e-shtruar-ne-infektiv-prej-3-ditesh-silva-bino-tregon-per-gjendjen-e-saj-shendetesore-221966" }