E sulmuan ashpër për atletet në Tireste, këngëtarja e njohur del kundër të gjithëve, komplimenta pafund për Edi Ramën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:34 16-07-2017 E sulmuan ashpër për atletet në Tireste, këngëtarja e njohur del kundër të gjithëve, komplimenta pafund për Edi Ramën

Kryeministri Edi Rama sërish mori qendrën e vëmendjes gjatë takimit në samitin e Triestes, për shkak të atleteve që kishte veshur.

Veshja e Ramës u komentua pafund, madje pjesa më e madhe e sulmuan dhe kritikuan ashpër por këngëtarja e njohur Vesa Luma ka dalë kundër të gjithëve.

Me anë të një fotoje në “instastory”, Vesa teksa ka publikuar foton e Ramës i ka bërë disa komplimenta për veshjen.

“Kryeministri jonë është më i mirë se i juaji. Like e ka” shkruan Vesa duke iu referuar veshjes.

hjgjgjghjghjghjhgj.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021030902862549
array(1) { ["section"]=> string(121) "e-sulmuan-ashper-per-atletet-ne-tireste-kengetarja-e-njohur-del-kunder-te-gjitheve-komplimenta-pafund-per-edi-ramen-86330" }