E tallën në rrjetet sociale, moderatorja shqiptare e fton në emision, ja për kë bëhet fjalë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:16 09-02-2018 E tallën në rrjetet sociale, moderatorja shqiptare e fton në emision, ja për kë bëhet fjalë

Ai për një farë kohe u bë objekt tallje në rrjetet sociale, kjo për shkak të videove me tekste këngësh që postonte në Instagram.

E megjithatë duket se fama ka ardhur edhe për reperin e ri kosovar Fero.

Së shpejti ai do të jetë i ftuar në emiosionin “Why Not”. Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja e këtij emisioni Roza Lati, e cila ka postuar në profilin e saj një foto me reperin.

“Shumë shpejt Fero në Why Not. Kaq kisha! Faleminderit.” Kështu ka shkruar Roza.

Mesa duket e folura e këtij djali e cila deri më tani shtë bërë objekt i është ngjitur edhe moderatores bukuroshe. Fero prej pak ditësh ka publikuar edhe këngën e tij të parë, e cila për habi ka patur goxha sukses.

Screenshot_9.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kush e ka burrin më të pasur? Me Porche dhe diamante, modelet shqiptare në 'garë' me njëra-tjetrën (Foto)
Mjekët listojnë 10 arsyet pse duhet të flini zhveshur »
Article Logic
Execution time: 0.009483814239502
array(1) { ["section"]=> string(96) "e-tallen-ne-rrjetet-sociale-moderatorja-shqiptare-e-fton-ne-emision-ja-per-ke-behet-fjale-109753" }