E teprojnë dy gazetarët gjatë emisionit: Ke shkep ndonjë te Top Channel?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:22 30-11-2016

Gazetari i “Top Show”, Ervin Kurti ka qenë i ftuar në emisionin “INterview” në InTv ku ka biseduar me gazetarin Klevi Kadillin për disa tema, megjithatë dy djemtë e kanë tepruar disi me fjalorin.

Ka qenë Kadilli ai që e ka pyetur Kurtin nëse “ka shkepur ndonjë te Top Channel”, ndërsa reagimi i të ftuarit ishte i ndryshëm. “Nuk më pëlqen kjo fjalë” ka thënë Kurti dhe ka shtuar se nuk ka patur ndonjëherë marrëdhënie me koleget.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.067028045654297
array(1) { ["section"]=> string(76) "e-teprojne-dy-gazetaret-gjate-emisionit-ke-shkep-ndonje-te-top-channel-61104" }