E tepron Berisha, poston videon banale për Ramën: Të lumtë trapi, robt ku t'i kesh

Publikuar tek: politike, më 18:34 09-02-2018 E tepron Berisha, poston videon banale për Ramën: Të lumtë trapi, robt ku t'i kesh

Ish kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë video mesazhin e një djali të ri drejtuar kryeministrit Edi Rama.

Por duket se Berishës nuk i ka interesuar se mesazhi i të riut përmban fjalë ofenduese, dhe ka vendosur ta shpërndajë me mbi 1 milion ndjekësit e tij.

Djali, që thotë se është emigrant, shpreh shqetësimin për marrëveshjen e detit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011940002441406
array(1) { ["section"]=> string(86) "e-tepron-berisha-poston-videon-banale-per-ramen-te-lumte-trapi-robt-ku-t-i-kesh-109742" }