E tepron keq me photoshopin kjo vajzë e njohur shqiptare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:21 14-03-2017 E tepron keq me photoshopin kjo vajzë e njohur shqiptare

Modelja e njohur shqiptare, e lakuar shpesh për format e saj bombastike këtë herë e ka tepruar keq me përdorimin e photoshopit.

Aq shumë ka përdorur photoshop Vildane Zeneli sa ndjekësit nuk e ka patur fare të vështirë ta dallojnë me sy të lirë.

Ja shikojeni edhe ju çfarë u ka bërë vitheve dhe këmbëve Vlidania.

vildan.png

mod.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094869136810303
array(1) { ["section"]=> string(62) "e-tepron-keq-me-photoshopin-kjo-vajze-e-njohur-shqiptare-71878" }