E therën në mes të Tiranës, Malaj reagon për vrasjen e studentit: Me shpirtin e vrarë

Publikuar tek: aktualitet, më 16:46 01-08-2017 E therën në mes të Tiranës, Malaj reagon për vrasjen e studentit: Me shpirtin e vrarë

Rektori Arben Malaj ka reaguar për vrasjen tragjike të studentit të drejtësisë, 22 vjeçarin Marvi Mihali mbrëmjen e djeshme në Tiranë pas një sherri për një karikues telefoni.

Malaj shprehet i tronditur për këtë ngjarje tragjike ku humbi jetën studenti Marvi Mihali, teksa shpreh ngushëllimet e tij për familjen dhe të afërmit.

“Te dashur kolege, kemi marr nje lajm trondites Dje eshte vrare ne menyre tragjike studenti yne i fakulteti te drejtesise Marvi Mihali,. Me shpirtin e vrare nga ky lajm trondites, stafi akademik dhe studentet e Luarasit ndodhemi sot prane prinderve , miqve dhe kolegeve. te Marvit. Zoti ju dhente force dhe kurajo prinderve te tij! U prehte ne paqe Marvi yne i dashur.. Arbeni”, shkrun

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ministri teknik i Drejtësisë shkarkon drejtorin e burgut të Korçës (ARSYEJA)
Vatër e madhe e flakësh pushton ullishtet e Belshit »
Article Logic
Execution time: 0.013903856277466
array(1) { ["section"]=> string(89) "e-theren-ne-mes-te-tiranes-malaj-reagon-per-vrasjen-e-studentit-me-shpirtin-e-vrare-87994" }