E thotë për herë të parë, ky është mendimi i Metës për Ramën, Bashën dhe Berishën

Publikuar tek: politike, më 22:35 30-12-2017 E thotë për herë të parë, ky është mendimi i Metës për Ramën, Bashën dhe Berishën

Gjatë intervistës në emisionin “Xing”, presidenti Meta ka folur edhe mendimin që ai ka për disa nga politikanët më të spikatur të Shqipërisë.

I pyetur për Ramën, Meta u shpreh se ai është një “Fashionist-gjeni”. Ndërsa për kreun e PD ka bërë një koment të shkurtër duke thënë se është “shumë i mirë".

Sakaq për ish-kryeministrin Berisha, Meta nuk i ka kursyer lëvdatat duke thënë për të se është një lider, zotëri, i palodhur dhe ende i ri.

Gjithashtu presidenti Meta ka treguar se çfarë e shtyn atë të ecë përpara, që ai tha se janë fëmijët, të rinjtë shqiptarë dhe familja e tij. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Basha merr zotimin e shumëpritur nga demokratët për vitin 2018-të, kujton dhe disa parime
Rama uron shqiptarët në ditën e fundit të vitit, këto janë pamjet që ka zgjedhur (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013081789016724
array(1) { ["section"]=> string(86) "e-thote-per-here-te-pare-ky-eshte-mendimi-i-metes-per-ramen-bashen-dhe-berishen-104982" }