E TMERRSHME, 3-vjeçarja vdes nga një mbidozë droge (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 16:18 01-03-2018 E TMERRSHME, 3-vjeçarja vdes nga një mbidozë droge (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ohio në SHBA ku ka humbur jetën një 3-vjeçare nga një mbidozë droge.

Vdekja e vogëlushes ka ardhur dy ditë pasi motra e saj ishte shtruar në spital për të njëjtën arsye.

Grupi hetimor është duke punuar për të zbardhur ngjarjen, pasi ky nuk është rasti i vetëm. Pesë ditët e fundit, dy vajza të tjera në atë zonë janë shfaqur me të njëjtat simptoma.

Po punohet për të zbuluar nëse është dikush që mund ketë lënë drogën në vende që edhe fëmijët kanë akses, ose dikush po e bën qëllimisht.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007957935333252
array(1) { ["section"]=> string(61) "e-tmerrshme-3-vjecarja-vdes-nga-nje-mbidoze-droge-foto-111892" }