E tmerrshme! Aktori sulmohet me thikë në skenë

Publikuar tek: aktualitet, më 20:20 20-07-2019 E tmerrshme! Aktori sulmohet me thikë në skenë

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Hong Kong. Aktori dhe producenti, Simon Yam është goditur me thikë, teksa ishte duke folur në skenë.

Momenti është fiksuar nga kamerat, ndërsa po përhapet me shpejtësi në media. Një person iu afrua aktorit, ndërsa e qëlloi atë me thikë.

Ndërkohë, menaxheri i Yam tha se dëmtimet nuk ishin serioze, dhe ai ishte dërguar në spital.

_107954321_gettyimages-876454898.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007112979888916
array(1) { ["section"]=> string(52) "e-tmerrshme-aktori-sulmohet-me-thike-ne-skene-172810" }