E tmerrshme! Babai përdhunon 22 vjet vajzën dhe bën 8 fëmijë

Publikuar tek: bota, më 12:58 30-12-2017 E tmerrshme! Babai përdhunon 22 vjet vajzën dhe bën 8 fëmijë

Një ngjarje e tmerrshem ka ndodhur në Argjentinë. Një 56-vjeçar ka përdhunuar 22 vjet me radhë vajzën e tij dhe ka bërë 8 fëmijë me të.

 

Ndërsa është dënuar me vetëm 12 vjet e tetë muaj burg. Domingo Bulacio, 56 vjeç, u akuzua për abuzim seksual dhe in&ccedi>l;est kur u paraqit në një gjykatë në provincën Santiago del Estero, në veri të Argjentinës qendrore. Gjykata madje hetoi se të afërmit e tij e dinin se çfarë po ndodhte, por nuk bënë asgjë për këtë.

Bulacio u arrestua në janar 2016, kur vajza e tij u tha mjekëve në Las Termas de Rio Hondo se ajo ishte dhunuar për më shumë se dy dekada nga babai i saj. Gjithashtu, është raportuar se ajo kishte lindur së paku 8 herë. Gjykata, e dënoi Domingo 12 vjet për abuzim seksual.

Gjatë 56-vjeçari nuk pranoi të fliste. Sakaq, rreth 50 dëshmitarë, të afërmit e të akuzuarit, morën pjesë në gjyq, shkruan Metro, transmeton newsbomb.al.

pri_64133214.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthim i fuqishëm në një club nate, plagosen të paktën 31 persona, burrë e grua autorë të dyshuar
Propozimi për martesë më i çmenduri që keni parë, shikoni ç’bën ky zjarrfikës për të dashurën e tij (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011332035064697
array(1) { ["section"]=> string(66) "e-tmerrshme-babai-perdhunon-22-vjet-vajzen-dhe-ben-8-femije-104932" }