E tmerrshme, golshënuesi ndaj Shqipërisë Isco sulmohet me thikë pas ndeshjes (SI U SHMANG TRAGJEDIA)

Publikuar tek: sport, më 13:38 10-10-2017 E tmerrshme, golshënuesi ndaj Shqipërisë Isco sulmohet me thikë pas ndeshjes (SI U SHMANG TRAGJEDIA)

Mund të përfundonte në tragjedi ndeshja e mbrëmshme mes Izraelit dhe Spanjës.

Spanjollët të cilët po festonin fitoren 0-1 në Izrael dhe kualifikimin në Botëror janë gjendur në një situatë krejtësisht jo normale në përfundim të ndeshjes.

Pas përfundimit të ndeshjes, katër tifozë izraelitë kanë hyrë në fushë, ku janë sulur drejt lojtarëve spanjollë. Madje njërit prej tyre i ka rënë nga dora thika që po mbante, pikërisht kur po i drejtohej mesfushorit  Isco.

Tifozët janë arrestuar menjëherë dhe policia po punon për zbardhjen e detajeve të ngjarjes dhe qëllimin që kishin tifozët në fushë.

jjj.jpg

 

kn1_copy.jpg

kn1.jpgkn1111.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090129375457764
array(1) { ["section"]=> string(103) "e-tmerrshme-golshenuesi-ndaj-shqiperise-isco-sulmohet-me-thike-pas-ndeshjes-si-u-shmang-tragjedia-95374" }