E tmerrshme, gruaja 'pushtohet nga djalli' në avion, bën veprime të pakontrolluara dhe flet latinisht (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:51 30-09-2020 E tmerrshme, gruaja 'pushtohet nga djalli' në avion, bën veprime të pakontrolluara dhe flet latinisht (VIDEO) Gruaja e pushtuar nga djalli

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një avion që udhëtonte për në Michigan. Një nga pasagjerët është filmuar ndërsa bërtiste sipër sediljeve të avionit.

Ajo dëgjohet teksa flet në anglisht, por thotë dhe disa fjalë në latinisht, të pakuptueshme. Shumë kanë thënë që ajo pësoi një "pushtim" nga djalli.

Sipas Daily Mail ajo nuk ishte e shoqëruar nga njeri dhe për ta qetësuar u afruan disa burra. Në fillim ata arritën ta qetësonin, por më pas ajo nisi sërish.

Linja ajrore nuk dha asnjë informacion ose njoftim në lidhje me incidentin, ndërsa videoja po bën xhiron e rrjetit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011307954788208
array(1) { ["section"]=> string(110) "e-tmerrshme-gruaja-pushtohet-nga-djalli-ne-avion-ben-veprime-te-pakontrolluara-dhe-flet-latinisht-video-222235" }