E tmerrshme: Kamioni që terrorizoi shoferët në autostradën Tiranë-Durrës (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:28 23-01-2017 E tmerrshme: Kamioni që terrorizoi shoferët në autostradën Tiranë-Durrës (Video)

Një kamion është filmuar teksa udhëton përgjatë autostradës Tiranë -Durrës në mënyrë të papërgjegjshme duke vënë në rrezik jetët e shoferëve të tjerë.

Mjeti me rimorkio duket në video teksa bën zig-zage përgjatë autostradës duke hyrë në parakalim dhe duke dalë disa herë jashtë vijave të bardha kufizuese të rrugës, një sjellje që ngjan me atë të një shofeti të dehur apo të përgjumur.

“HDA” shkruan se për fat të mirë mjeti është ndaluar përpara se të shkaktonte ndonjë tragjedi. Ndiqni pamjet shokuese:

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Anija "Vjosa" bllokon skafin me flamur bullgar në ujërat e Sarandës, pronari shqiptar
Gjyqtarët e prokurorët 1 javë afat për deklarimin e pasurive »
Article Logic
Execution time: 0.010555028915405
array(1) { ["section"]=> string(83) "e-tmerrshme-kamioni-qe-terrorizoi-shoferet-ne-autostraden-tirane-durres-video-66420" }