E tmerrshme kjo që ndodh në Tiranë, fëmija kapet pas autobusit për të mos paguar biletën, rrezikon jetën

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:35 22-08-2017 E tmerrshme kjo që ndodh në Tiranë, fëmija kapet pas autobusit për të mos paguar biletën, rrezikon jetën

Çfarë s’kemi parë të ndodh në kryeqytet, por jo diçka të tillë. 

Një fëmijë është kapur pas autobusit të “Uzinës së Autotraktorëve” fshehurazi shoferit për të shkuar në destinacion, dhe e gjitha kjo pasi nuk ka lekë për të paguar biletën.

Një qytetar, tejet i tronditur teksa ka parë fëmijën të varur pas mjetit duke rrezikuar jetën, ka raportuar në newsbomb.al.

“U shokova! Kjo është skandaloze! Fëmija rreth 10 vjeç rrinte i strukur pas autobusit. Nuk e shihja dot. Më dukej sikur do binte nga momenti në moment”, është shprehur qytetarja për newsbomb.al,  teksa shton më tej se fëmija nuk zbriti në asnjë moment./Newsbomb.al/ 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hapet gropa e rrezikshme te Lungomarja e Vlorës
Skandal në një restorant te Syri i Kaltër, pushuesit paguajnë 100 mijë lekë faturë dhe përballen me presionin e pronarit »
Article Logic
Execution time: 0.011971950531006
array(1) { ["section"]=> string(108) "e-tmerrshme-kjo-qe-ndodh-ne-tirane-femija-kapet-pas-autobusit-per-te-mos-paguar-bileten-rrezikon-jeten-89790" }