E tmerrshme në Berat: 5-vjeçari me Benz përplas për vdekje gjyshen

Publikuar tek: barometri, më 08:24 28-12-2017 E tmerrshme në Berat: 5-vjeçari me Benz përplas për vdekje gjyshen

Një aksident fatal ka ndodhur në këto minuta në Berat ku një 5-vjeçar ka përplasur për vdekje gjyshen e tij 52-vjeçare.

5-vjeçari ishte duke luajtur me makinën tip “Benz” me targa AA723LF. Ndërsa vogëlushi ndodhej në timon, makina e parkuar ka lëvizur dhe ka goditur 52 vjeçaren me inicialet D.H.

Ngjarja ka ndodhur në fshtatin Pobrat. Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.40989184379578
array(1) { ["section"]=> string(72) "e-tmerrshme-ne-berat-5-vjecari-me-benz-perplas-per-vdekje-gjyshen-104614" }