E tmerrshme: Nëna gjen heroinë në karamelen e vajzës

Publikuar tek: bota, më 18:53 01-11-2017 E tmerrshme: Nëna gjen heroinë në karamelen e vajzës

Një nënë në Virxhinian Perëndimore është shokuar kur ka gjetur heroinë një një prej karameleve që vajza e saj kishte mbeldhur për festën e Hallouinit.

Sipas traditës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, gjatë festës së Hallouinit fëmijët trokasin në shtëpitë e lagjes së tyre të maskuar me kostume dhe mbledhin karamele të ndryshme. Por teksa po inspektonte karamelet që vajza e saj kishte marrë Stacey Norris zbuloi drogën e fortë.

Ajo telefonoi menjëherë policinë të cilët nisën hetimet, dhe njëkohësisht i kanë bërë thirrje të gjithë prindërve të kontrollojnë çdo ëmbëlsirë përpara se t’ua japin fëmijëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009857177734375
array(1) { ["section"]=> string(57) "e-tmerrshme-nena-gjen-heroine-ne-karamelen-e-vajzes-97999" }