E tmerrshme / Njerka i nxjerr sytë 4-vjeçarit sepse urinoi në krevat (Pamje të rënda)

Publikuar tek: bota, më 16:46 17-03-2017 E tmerrshme / Njerka i nxjerr sytë 4-vjeçarit sepse urinoi në krevat (Pamje të rënda)

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në një lagje të varfër të Zimbabvesë qëndrore, ku një njerkë i ka nxjerrë sytë fëmijës 4-vjeçar pasi urinoi gjatë natës në krevat.

Gruaja raportohet se e pranoi krimin kur mbërriti policia, madje po qeshte duke thënën se “ai nuk është fëmija im”, teksa oficerët po e pyesnin për motivet.

Fotografia e tmerrshme e djalit përtokë, pa sy dhe i gjakosur është publikuar në disa media. Është e paqartë nëse babai i djalit ishte dëshmitar apo nëse gruaja është arrestuar. Ngjarja pritet të ketë zhvillime.

r6tyuert6uertuiio.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kush janë “Djajtë e Zinj”, komandot me mision ekzekutimin e liderit të ISIS
Fjala-kod që do lajmërojë vdekjen e Mbretëreshës Elisabeta e Dytë, dhe operacioni "London Bridge" që nis menjëherë »
Article Logic
Execution time: 0.0121169090271
array(1) { ["section"]=> string(87) "e-tmerrshme-njerka-i-nxjerr-syte-4-vjecarit-sepse-urinoi-ne-krevat-pamje-te-renda-72272" }