E tmerrshme! Prindërit fusin në mikrovalë foshnjën 4 muajshe

Publikuar tek: bota, më 12:42 02-12-2017 E tmerrshme! Prindërit fusin në mikrovalë foshnjën 4 muajshe

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në SHBA, ku dy prindërit kanë futur foshnjën e tyre 4 muajshe në mikrovalë.

Derick Boyce-Slezak dhe gruaja e tij Mikala, të dy 22 vjeç, futën në mikrovalë, duke i shkaktuar djegie të rënda.

Çifti i ri u arrestuan në Misuri dhe mbi ta rëndon akuza e abuzimit dhe neglizhimit të fëmijës, shkruan Metro, transmeton newsbomb.al.

Foshnja u dërgua në spital dhe mjekët zbuluan se djegia është e shkallës së dytë. Sakaq, pas analizave më të thella nga djegia fëmijës i është shkaktuar frakturë në kafkë duke i dëmtuar trurin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SHBA do njohë Jeruzalemin si kryeqytet të Izraelit
Kanadaja heq vizat për 2 shtete të Ballkanit »
Article Logic
Execution time: 0.011563062667847
array(1) { ["section"]=> string(66) "e-tmerrshme-prinderit-fusin-ne-mikrovale-foshnjen-4-muajshe-101654" }