E TMERRSHME/ Pronarja e shtëpisë i tha qiradhënëses që 'të largohej menjëherë' nga banesa, një kukull misterioze ishte fshehur në mur

Publikuar tek: bota, më 18:56 04-12-2020 E TMERRSHME/ Pronarja e shtëpisë i tha qiradhënëses që 'të largohej menjëherë' nga banesa, një kukull misterioze ishte fshehur në mur

Para se të blejnë një shtëpi, pronarët e ardhshëm të shtëpive shpesh do të vizitojnë pronën shumë herë për të siguruar që shtëpia është e përshtatshme për ta.

Por një grua që sapo i ishin dhënë çelësat për shtëpinë e saj të re mori tronditjen e jetës së saj kur ajo u ndesh me një tipar rrënqethës në bodrumin e banesës.

Motra e pronarit të shtëpisë, ndau zbulimin e tmerrshëm në rrjetet sociale dhe u shpërnda masivisht, shkruan Daily Star

Fotografitë, të cilat tregojnë kokën e një kukulle të vogël të vogël të çimentuar në mur, i bënë njerëzit që t'i kërkojnë pronarit të shtëpisë të "largohet menjëherë".

kukulla_2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trump nuk heq dorë, ekipi i tij publikon VIDEON me pretendimet për manipulim votash
Nis vaksinimi anti-COVID në Rusi, mësuesit dhe mjekët marrin të parët dozat e ‘Sputnik V’, rezultatet e para shpresëdhënëse »
Article Logic
Execution time: 0.010747909545898
array(1) { ["section"]=> string(136) "e-tmerrshme-pronarja-e-shtepise-i-tha-qiradheneses-qe-te-largohej-menjehere-nga-banesa-nje-kukull-misterioze-ishte-fshehur-ne-mur-230200" }