E tmerrshme: Regjimi i Asad bombardon kampin me refugjatë, reagimi i maces kur bien predhat bëhet viral (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:14 20-11-2019 E tmerrshme: Regjimi i Asad bombardon kampin me refugjatë, reagimi i maces kur bien predhat bëhet viral (Video) Twitter

Një kamp refugjatësh është bombarduar ditën e sotme nga forcat ushtarake të regjimit të Bashar Al Assad, raporton Syria News.

Lajmin e bën me dije gazetari i Middle East Eye, ndërsa është e paqartë se në cilën zonë është kryer sulmi. Sipas raportimit në mediat sociale, 20 refugjatë që ndodheshin në kamp kanë humbur jetën, pjesa më e madhe gra dhe fëmijë, rapoton Newsbomb.al.

Një video është bërë virale në Twitter, ku pretendohet se dallohet reagimi i një maceje në momentin që bombat bien mbi kamp:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074429512023926
array(1) { ["section"]=> string(114) "e-tmerrshme-regjimi-i-asad-bombardon-kampin-me-refugjate-reagimi-i-maces-kur-bien-predhat-behet-viral-video-186622" }